Open: 45 minuten voor aanvang
Meld je uiterlijk 15 minuten voor aanvang bij de kassa
Plaatskeuze is vrij
Prijsinformatie vindt u bij de Ticket Service
Isabel Commandeur’s ‘Ode aan de Diva’s en Divo’s’
Met haar impressie van popster Christina Aguilera won Isabel Commandeur de RTL4 TV hit-show ‘My name is’ en kreeg zij lovende kritieken met haar recente optredens in het opera programma ‘ARIA’ van Omroep Max. Eerder schitterde zij in succesvolle musicals als Saturday Night Fever, Daddy Cool, Lover of Loser, Bernarda Alba en Dolfje Weerwolfje. Daarnaast won Isabel een studiebeurs en meerdere awards tijdens de Wereldkampioenschappen van de podiumkunsten in Hollywood, California. Waaronder een gouden medaille voor acteren en een bronze medaille binnen de categorieën Vocal Pop en Vocal Opera.
Zie hier de uiterst brede context aan muziekstijlen die de basis vormde voor haar nieuwe programma, die een ode brengt aan de vele luisterrijke en beroemde Diva’s en Divo’s uit de wereld van Pop, Jazz, Soul, Musical en Opera. Met haar veelzijdig stemgeluid, indrukwekkende bereik en sprankelende performance neemt dit muzikale multi-talent haar publiek op boeiende wijze mee door de vele muziekstijlen van de idolen die haar hebben geïnspireerd. Aangevuld met verhalen, wetenswaardigheden en scènes uit hun leven. Herkenbaar, inspirerend, soms hilarisch maar vooral gepassioneerd voor het voetlicht gebracht.
’Fasten your seat belts’ en laat je meevoeren door het unieke stemgeluid en optreden van deze powervrouw, met een show die garant staat voor een onvergetelijke avond.
Deze powerhouse creëert het ‘Wow effect’ voor publiek over de hele wereld. Wees voorbereid om weggeblazen te worden door deze geweldige stem!
Social Media
https://isabelcommandeur.com/
https://www.facebook.com/IsabelCommandeurNL
https://www.twitter.com/isabelcommander
https://www.instagram.com/isabelcommandeur/
https://www.youtube.com/user/Jobrisa1